קידום אורגני

קידום אורגני

אתם רוצים שהוא יגיע לעמוד הראשון בגוגל באמצעות קידום אורגני?

קידום אורגני הינו קידום הנקרא בשפת מקדמי האינטרנט קידום SEO שהמשמעות בראשי תיבות הינה Searching Engine Optimization, אופטימיזציה למנועי החיפוש. בעצם התאמת האתר למנועי החיפוש של גוגל, על מנת שגוגל ירצה להעדיף את האתר שלכם על פני האתר של המתחרים שלכם וזאת כדי שתוכלו לקבל יותר תנועה איכותית לאתר האינטרנט שלכם.

קידום זה מתבצע על ידי מספר פעולות רב אשר מביאות בסופו של דבר למצב שמנועי החיפוש רואים באתר כאתר יעיל לגולש ונותן הרבה ערך לגולש. ככל שהאתר מקבל יותר ערך במנועי החיפוש כך מנועי החיפוש (כגון: גוגל) מקדמים אותו במעלה "ההר" עד לעמוד הראשון במנוע החיפוש, ומביאים לכך שהאתר מקבל חשיפה גדולה יותר לגולשים בעמוד הראשון של גוגל.

הקידום מתבצע בידי מומחים אשר הוכשרו לעסוק בקידום ומומחיותם היא לייצר ערך איכותי לקהל הגולשים הפוטנציאלי ולמנוע החיפוש של גוגל. אנו לא מבצעים קידום אורגני רגיל, אנו דואגים באמצעות קמפיין פרסום ממומן מדוייק למצוא את מילות המפתח שמייצרות את כמות הפניות הרב ביותר ואז בוחרים במילים הללו לקידום, זאת על מנת להגיע למטרה אחת ועיקרית והיא הגדלת כמות הפניות של העסק אותו אנחנו מקדמים. הרי להופיע בעמוד הראשון של גוגל, זה שווה!! אבל לא לקבל פניות זה מאכזב, על כן מטרתנו היא אחת ויחידה יצירת שיווק דיגיטלי שמייצר תוצאות וסוגר מעגל בצורה מצויינת בחיבור הכולל של כל המדיות.

האסטרטגים והמקדמים של חברתנו עם ניסיון עתיר שנים ומאות אתרים בתחומים תחרותיים מאוד אשר הגיעו לעמודים הראשונים ואף למיקומים הראשונים במנועי החיפוש של גוגל.

קידום אורגני הינו תהליך ארוך ובו המטרה היא להתברג בחלק העליון של תוצאות החיפוש, הגעה למיקומים גבוהים אינו קורה בין רגע וגם לא בתקופה של 3-4 חודשים, קידום אורגני הינו תהליך ובו צוברים אהדה וניקוד אצל הרובוט של גוגל וכך עוזרים לעצמנו להגיע לחלק העליון תוך יצירת ערך רב לגולש בתוך האתר שלנו ומחוצה לו ובכך הגדלה משמעותית של כמות פניות לעסק!

לפניות צרו קשר בטלפון 03-603-00-00 או השאירו פרטים ונחזור אליכם: