סרטונים

סרטונים

הפקת סרטונים עסקיים, הינו אחד הכלים העולים בתחום השיווק הדיגיטלי. עסקים רבים נעזרים בסרטונים ככלי שיווק שבאמצעותו הם מעבירים את המסר שהם מעוניינים להעביר לקהל היעד שלהם, באמצעות ויזואל ולא באמצעות מלל. עסקים רבים דואגים להכניס בכל מפגש ראשוני עם הלקוחות שלהם סרטון על מנת ליצור את הרושם הראשוני הנדרש שמילים אינן יכולות לתאר.

חברתנו מתמחה בהפקת סרטונים שיווקיים לעסקים מסוגים שונים, סרטוני תדמית עסקיים, סרטוני אנימציה, סרטוני תדמית על גבי מסך ירוק, סרטונים שיווקיים ועוד… סרטונים עסקיים למינהם בנויים מתהליך הכרת פעילות הלקוח, תחקור ראשוני מקיף, יצירת תסריט מילולי להעברת מסר ממוקד לסרטון, בניית הקונספט הויזואלי, צילום והפקת כל תהליך הסרטון עד לעריכה ויצירת המוצר המוגמר לשיווק במדיה הדיגטלית בכלל ובאתרי הלקוח בפרט.

סרטונים שיווקיים מהווים כיום במה מרכזית בשיווק עסקים וכיום יוטיוב ופייסבוק הינן פלטפורמות הוידאו הגדולות בעולם כאשר בכל רגע נתון נצפים מאות ואלפי דקות של וידאו על ידי אנשים שונים. כיום, אחד מכלי המפתח של עסקים בהקמת התשתית האינטרנטית של שיווק המוצר / השירות שלהם, הינו סרטון וידאו שיווקי.סרטונים

סוגי הסרטונים השיווקיים מתחלקים לרמות הבאות:

  1. סרטוני תדמית עסקיים
  2. סרטונים שיווקיים מאחורי מסך ירוק
  3. סרטוני אנימציה

לפרטים ומידע נוסף, צרו קשר עוד היום בטלפון 03-603-00-00 או השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם: