איך בוחרים חברת מיתוג?

איך בוחרים חברת מיתוג

העסק שלך הוא אחד הדברים החשובים ביותר בחייך.
לכל בעל עסק יש 3 משימות שאף פעם לא נגמרות: לקדם את העסק, לחשוף אותו לכמה שיותר לקוחות, ולשמור על הלקוחות הקיימים לאורך זמן רב. לשם כך צריך חברת מיתוג מצוינת!
כיצד בוחרים את חברת המיתוג המתאימה לך? על מה חשוב לשים דגש במסגרת הבחירה?

5 הנקודות לבחירת חברת מיתוג

1. ניסיון והוכחות בשטחdreamstime_13234231
לפני הכול – חפשו חברת מיתוג עם ניסיון! על מנת לבחון את מידת הניסיון של החברה בקשו לראות עבודות קודמות שנעשו ולקבל הסבר על תהליך המיתוג. משרד עם ניסיון ידע לשאול אתכם שאלות מאוד מדויקות שיובילו אתכם להבנה טובה יותר של קהל היעד שלכם והמיתוג שיבנה עבורכם באמת יקדם את ההצלחה שלכם.
למשרד עם ניסיון יהיו עבודות רבות של מיתוגים מוצלחים.

2. מקוריות, יצירתיות ומחשבה מחוץ לקופסהshutterstock_98857931_S
אחד המאפיינים החשובים ביותר של חברת מיתוג ופרסום הוא מקוריות. כולנו מחפשים את המקורי והמעניין, את החדש והייחודי. אפילו תחומים הנתפסים כמסורתיים כמו עריכת דין ורפואה חייבים היום לשווק את עצמם בצורה יצירתית. אם ראיתם את אותו הקונספט פעם אחר פעם, מומלץ לוותר על החברה.
חברת מיתוג יצירתית חושבת מחוץ לקופסא ומוצאת פתרונות יצירתיים ללקוחות שלו.

3. שירות מצוין מעל הכלdreamstime_11797351
עם כל המקצועיות שיש לחברה, בלי שירות מצוין לא תוכלו לעבוד איתה לאורך זמן. חשוב מאוד לבחור חברה שמתייחס אליכם כאל לקוחות חשובים, ונותנת שירות מעולה. אל תשכחו כי מיתוג ושיווק הם תהליכים, לכן אתם עומדים לבלות לא מעט זמן בקשר עם החברה שבחרתם. וודאו שהיחס אדיב, מקצועי ונעים, עמידה בלוחות זמנים ומבצעים כל צעד תוך שיתוף פעולה מלא אתכם.
חברת מיתוג מצוינת דוגלת בשירות מצוין ללקוחות כערך חשוב.

4. לקוחות ממליציםiStock_000009145729Small
המלצות מלקוחות הם תמיד הדרך הטובה ביותר לקבל חוות דעת אובייקטיבית אודות החברה. לקוחות מרוצים שמחים להמליץ ולשבח את נותן השירות. תוכלו למצוא באתר של החברה המלצות ותרגישו חופשי לבקש שמות של לקוחות איתם תוכלו לדבר ולבדוק את איכות העבודה והשרות.
לחברת מיתוג מצוינת, יהיו לקוחות רבים שימליצו על עבודותה הטובה.

5. מחיר השירותdreamstime_5394523
שירותי המיתוג מוצעים בטווח רחב של מחירים. חשוב לזכור שהמחיר הוא פרמטר של איכות, מקצועיות ושירות. מחיר טוב יהיה כזה שייתן את המיתוג הטוב ביותר בתוספת השירות הטוב ביותר במחיר ההוגן ביותר.
לחברה מקצועית יש אפשרות להציע לך מספר חבילות מיתוג במחירים שונים שאחד מהם יתאים לתקציב שלך.

לסיכום

למיתוג ישנו כוח רב מאד בקביעת הצלחתו של העסק. אסור להתפשר על מידת מקצועיותה של חברת המיתוג שבה בוחרים, כדי ליהנות מתוצאות ברמה גבוהה ובעיקר גם ממיתוג מוצלח. התייחסות לפרמטרים אלה תאפשר לכם לבחור נכון וחכם וגם להביא להצלחתו של העסק שלכם או החברה.

המאמר נכתב על ידי מיכל טלר שמצהירה שהסטודיו שלה היינו סטודיו מצוין ותואם ל-5 הנקודות לעיל

http://www.memchik.com

באנר מבצע מיתוג

 

מאמרים קשורים