• לקבלת מידע על פרסום באינטרנט ובניית אסטרטגיה שיווקית צלצלו עכשיו 03-603-00-00 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  • Light

    רוב האנשים שהצליחו מול תנאים שנראו בלתי אפשריים הם אלו שפשוט לא יודעים איך לוותר

אודות חברת נט מרקטינג פרסום באינטרנט

חברת Net Marketing  הוקמה בשנת 2009 ע"י נדב דורון, יזם, איש שיווק ומכירות ומומחה לפרסום באינטרנט.

Net Marketing פיתחה עם השנים שיטת עבודה מהיעילות והמתקדמת כיום בשוק ומשלבת בעבודתה את הכלים הטכנולוגים המובילים ביותר בשוק הפרסום באינטרנט תוך הון אנושי איכותי ואכפתי שדואג למתן שירות לא פחות ממצויין ללקוחותיו.

החברה חרטה על דגלה להיות בקדמת הטכנולוגיה עם ארגז הכלים האיכותי והמתקדם ביותר, תוך הצמדת מנהל לקוח מקצועי, איכפתי ושירותי לכל לקוח בחברה, על מנת לספק חווית לקוח איכותית ומהנה.

החברה בנויה מצוות עובדים המתמחים בפרסום באינטרנט בגוגל, בפייסבוק ובמדיות הרבות המיצרות תוצאות ללקוחותינו.

מאות לקוחות מרוצים המעידים על שינויים משמעותיים בעסק שלהם אשר הביאו לקידומו ומינופו של העסק מעלה, תוך צמיחה עסקית ברורה כתוצאה מתוצאות הפרסום אונליין שאותם לקוחות מקבלים.

החברה דוגלת בהקשבה עקבית ללקוח ולרצונותיו העסקיים בתשאול נכון ומדוייק על צרכי הפרסום ובעזרת מידע זה תופרת תוכנית פרסום המחויטת למטרותיו של העסק ומתאימה בדיוק למקום אליו הוא רוצה להתפתח.

עובדי החברה עוברים הכשרה ולמידה תמידית בקורסים והשתלמויות רבות, כדי להתעדכן לעמוד בסטנדרטים גבוהים של פרסום אפקטיבי יעיל ומעודכן, שמטרתו חיסכון בעלויות ומקסום רווחי פעילות הפרסום ללקוחותיה.

צוות העובדים עוברים את ההסמכות הנדרשות בפרסום בגוגל וברשתות השונות על מנת לשתף את הידע הרבה ללקוחות החברה.

עסקים אשר מפנים את פעילות השיווק הדיגיטלית לחברת Net Marketing זוכים בהגברת כמות הפניות לעסק בטווח המיידי, תוך ניצול וניהול התקציב הפרסומי בצורה יעילה והבאת העסק להצלחה ושגשוג כלכלי.

החברה מתמחה בהתאמה אישית לכל עסק ותחומו את סוג הפרסום האפקטיבי ביותר למען יצירת שיווק מקיף שמייצר תוצאות אונליין. החברה מאמינה ביחס אישי ובעבודה מקצועית, פרטנית יצירתית ומאתגרת ובזכות כך מצליחה לעבוד בשיתוף פעולה עם לקוחותיה לאורך שנים.

Light

כשטכנולוגיה ושירות נפגשים, הצלחות עסקיות קורות.

לקבלת מידע נוסף והזמנה צלצלו 03-60-300-00 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם