סרטוני אנימציה

סרטוני אנימציה

כל עסק חייב סרטון תדמיתי בדמות סרטוני אנימציה המציגים את העסק שלו!

סרטוני אנימציה זו דרך מגניבה ומעניינת ביותר ליצור סרטון תדמית לעסק בעלויות הוגנות.

אז איך התהליך עובד ומה זה אומר כלפיך?

שבונים סרטוני אנימציה מצויינים תמיד צריך לזכור איזה מסר ואיזו מטרה אנחנו מעוניינים להעביר ללקוח הסופי שיושב מול המחשב, בניה של סרטוני אנימציה מנצחים הם כאלה שגורמים לצד השני להשאר אל מול המסך בהאזנה בלי רצון לדלג על הסרטון או להמשיך למסרים אחרים וחדשים.

סרטוני אנימציה, חייבים להעביר את המסר החשוב והעיקרי בתחילת הסרטון ולגעת בנקודות הרגישות של הגולש בצד השני עם המסרים השיווקיים הנכונים על מנת לעזור לצופה לבחור להמשיך ולהכיר את השירות או המוצר שלנו. סרטוני אנימציה מומלצים במקרים בהם השירות או העיסוק שלנו הוא נושא שכבד מאוד לגבר עליו ואנשים אוהבים לדחוק אותו הצידה ובאמצעות הנגשה איורית של העשיה של החברה עם מסרים שיווקיים מדוייקים אנו עוזרים לעצמנו לגרום ללקוחות הפוטנציאלים שלנו להבין את הצורך בשירות שלנו וכך לקרב אותם לבצע את הבחירה הנכונה, במותג שלנו 🙂

אז איך מתחילים, בונים טקסט שיווקי ראשוני על השירות או המוצר אותו אנחנו מעוניינים לשווק, מכינים טבלה שבה רשום את כל הסיבות של הלקוחות הפוטנציאלים שלנו לקנות את השירות, ובעמודה השניה של הטבלה את הסיבות למה הם לא קונים את המוצר והשירות שלנו. על ידי זיהוי של כל הפרמטרים החשובים בתהליך הרכישה והבחירה של הלקוחות הפוטנציאלים שלנו, אנו מכינים סיפור שיווקי מסודר שמועבר לתהליך איור  ומתחבר לאחר מכן עם קריינות שיווקית איכותית.

בצורה כזו אנו יכולים ליצור סיפור מעניין שמוצג בצורה נעימה וגורמת לצד השני לבחור נכון, לבחור במותג שלנו.

להלן דוגמאות לסרטוני אנימציה לעסקים: