מהו ניהול דף עסקי בפייסבוק?

מהו ניהול דף עסקי בפייסבוק?

אז כן מה זה באמת אומר ניהול דף עסקי בפייסבוק?

ניהול דף עסקי בפייסבוק שמייצר לקוחותניהול מתקדם של דף עסקי בפייסבוק טומן בתוכו אסטרטגיית תוכן שבונה עמה מותג ושיווק שמייצר יותר פניות עסקיות לאותו בעל עסק מאחורי הדף העסקי.

עבודה מדוייקת מתוכננת מראש יכולה להביא צמיחה ופריחה של מותגים במדיות החברתיות בכל מה שקשור לפעילות אורגנית של ניהול דף עסקי! כיום דפים עסקיים בפייסבוק הם הנפוצים ביותר, עם העלייה בשנים האחרונות של אנשים שמבצעים לפני קבלת החלטה בדיקה מקיפה יותר גם במדיות החברתיות על מנת לקבל הוכחה חברתית מאנשים שקנו בעבר או השתמשו באותו מוצר, ניהול נכון ומתקדם של דף עסקי הפך להיות כלי כמעט חובה לכל בעל עסק או נותן שירותים וזאת על מנת לעזור לאותם גולשים "מתנדנדים", שבוחנים את אותו העסק והאם לעשות איתו עסקים, לבצע את החלטתם.

ניהול דף עסקי דורש רעיונות יצירתיים רבים על מנת להפעיל את האוהדים בדף ותוך כדי לגרות אותם בפעילות הכוללת של החברה, עיצובים מתוחכמים של פוסטים/תמונות, הפעלת הקהל, תחרויות, משחקים, שעשועונים ועוד…

המטרה של פעילות זו היא בעצם ליצור מעורבות גדולה יותר בין אוהדי הדף למותג עצמו, הן ברמת תודעה והן ברמה של יצירת עסקאות הלכה למעשה. השילוב של ניהול דף עסקי עם פרסום ממומן מתקדם בפייסבוק הינו חובה מפני שמטרתנו בדף העסקי להגביר את כמות האוהדים בדף ולגרום להם להשתתף בפעילויות הדף. להעלות פוסטים יצירתיים ומגניבים בדף, ללא פעילות פרסומית היא לא מספקת, מפני שכיום פייסבוק חושף את הפוסטים בדף העסקי לכ 3-5% מכלל האנשים שעשו לייק לדף ועל מנת לגרום לחלק גדול יותר מהאוהדים בדף לראות את הפעילות שנעשית בדף, נדרשת דחיפה כספית של הפוסטים.

לא יודעים, אם כדאי, נכון או טוב עבורכם לנהל דף עסקי? חוששים שדף עסקי לא מתאים לעסק שלכם? פנו אלינו והיועצים המקצועיים שלנו יעזרו לכם לבנות את השיווק הטוב ביותר עבורכם שייצר לכם תוצאות מקסימליות, בלי חרטות, בלי בולשיט, פשוט תוצאות!
צלצלו 03-603-00-00 שלוחה 1 או השאירו פרטים בטופס בצד 🙂